Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Lesiska - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

47 900 zł1 205 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lesiska, na której można wybudować dom jednorodzinny wolnostojący. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 249 000 zł28 122 m² 44,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Przestrzeni, w której naprawdę odpoczniesz, złapiesz oddech i na nowo odkryjesz spokój? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Piskajny(Lesiska + 7 km)

112 950 zł12 550 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, piskajny, powiet elbląski, gmina godkowo, powierzchnia 12 550M2. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu działkę w miejscowości Piskajny obok Pasłęka, 9zł/m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł66 m² 3 924,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1884

Niepowtarzalne mieszkanie w sercu Ornety! Szukasz wnętrza z duszą? To 66 m pełne charakteru belki drewniane, cegły i przestronne wnętrza, które tworzą niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł328,67 m² 3 803,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna położona w ścisłym centrum Morąga, bezpośrednio przy ul. 3 maja 1a głównej arterii komunikacyjnej miasta oraz przy centralnym rondzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gulbity

Gulbity(Lesiska + 14 km)

550 000 zł54,86 m² 10 026 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:623 m²

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży dom letniskowy położony w Gulbitach gm. Morąg. Dom drewniany, z funkcją całoroczną, wybudowany w 2023r. Na parterze znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł440,06 m² 3 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 169 m²

Ważne! Informacja kluczowa: cena 1 900 000 zł dotyczy zakupu połowy ośrodka wypoczynkowego. Kompleks składa się z dwóch odrębnych działek, na każdej posadowione są dwa domy wolnostojące, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł600 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

Na sprzedaż budynek po piekarni - Pasłęk, ul. Bohaterów Westerplatte Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym, w którym od lat 70. XX wieku funkcjonowała.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 119 m² 63,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana - Wilnowo gmina Morąg Powierzchnia: 3119 m2 Działka budowlana w miejscowości Wilnowo, gmina Morąg o powierzchni: 3119 m2, przy jeziorze Narie. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Morąg

Morąg(Lesiska + 17 km)

500 000 zł1 237 m² 404,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 174 m²

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 174 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1061,81 m 2 , oraz dwa budynki pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 126 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka 400M od jeziora taftowo! plan zagospodarowania przestrzennego mnr2- zabudowa letniskowa cena: 99 000 zł powierzchnia: 1126 m2 prąd W drodze Polecamy Państwu do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Lesiska

Lesiska,warmińsko-mazurskie

134 000 zł300 m² 446,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Nowa niższa cena! Nieruchomość zabudowana jednorodzinnym, podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym o łącznej pow. użytkowej 300 m2, składającym się z 6 pokoi, kuchni, łazienki z wc; na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lesiska

Lesiska,warmińsko-mazurskie

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

***sprzedam prywatne siedlisko*** ogrodzona posesja składająca się Z domku wolnostojącego I zabudowy-byłej gospodarczej. Dom-wolnostojący ocieplony /okna-pcv, glazura, terakota, lakierowane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij