Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Lesiska - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

47 900 zł1 205 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lesiska, na której można wybudować dom jednorodzinny wolnostojący. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Kwiecewo

Kwiecewo(Lesiska + 24 km)

149 000 zł7 100 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka położona w miejscowości Kwiecewo (gmina Świątki, powiat olsztyński), o powierzchni 7100 m2 z wydanymi warunkami zabudowy czeka na nowego właściciela! otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo(Lesiska + 16 km)

170 255 zł2 003 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości narie w Morągu oferuje do sprzedaży działkę nr 7/31 o pow. 2003 m2 położoną w miejsc. Bogaczewo nad jeziorem Narie. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kretowiny

Kretowiny(Lesiska + 20 km)

147 180 zł892 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 5 działki znajdujących się na Mazurach w miejscowości Kretowiny gm. Morąg. Kretowiny to malownicza miejscowość wypoczynkowa pośród pól, łąk i lasów. Nieskażone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Słobity

Słobity(Lesiska + 18 km)

3 900 000 zł554 251 m² 7,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Historyczne założenie pałacowo-parkowe - 55 ha gruntu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Słobity | 25 km od Elbląga | 15 km od Pasłęka Na sprzedaż unikatowe w skali kraju założenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Morąg

Morąg(Lesiska + 17 km)

250 000 zł4 100 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej w miejscowości Kruszewnia, gmina Morąg. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Pieniężno(Lesiska + 22 km)

290 000 zł4 090 m² 70,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-usługowa o powierzchni 0,409 ha, zlokalizowana w Pieniężnie (woj. warmińsko-mazurskie), przy ul. Kościuszki 12. Lokalizacja - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gulbity

Gulbity(Lesiska + 14 km)

59 000 zł1 549 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: do 15.05.2026 r. niższa cena 59 000 zł brutto Z prawdziwą przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę rekreacyjną o powierzchni 1549 m , położoną w malowniczym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marianka

Marianka(Lesiska + 25 km)

130 270 zł1 861 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka blisko Elbląga, z warunkami zabudowy. Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni 1861m2 i 1863 m2, położone w urokliwej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gulbity

Gulbity(Lesiska + 14 km)

67 635 zł1 503 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których czas płynie wolniej. Gdzie poranki zaczynają się mgłą unoszącą się nad jeziorem, a wieczory pachną żywicą i rozgrzanym drewnem. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 162 m² 109,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w granicach miasta Morąg obręb Nr 1 (zatorze). Działka oznaczona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij